Zakończenie tegorocznych zajęć kursowych

Ostatnie spotkanie tegorocznego kursu połączone z zakończeniem prób scholi przypadło w święto Niepokalanego Serca Maryi 🙂 Rozpoczęliśmy je próbą śpiewu, aby pięknie zaśpiewać na Mszy św. w Poznańskiej Farze. Co prawda nie udało nam się zaśpiewać wszystkich przygotowanych utworów 😉 ale za to głosy niesamowicie rozbrzmiewały w akustyce kościoła! Zrobiliśmy postępy 🙂 Po Mszy zaśpiewaliśmy Matce Bożej kompletę z łacińskich Godzinek o Jej Niepokalanym Poczęciu. Kolejnym punktem programu był wykład ks. Michała Graczyka na temat liturgii, jej budowy i znaków. A na koniec udaliśmy się do Cafe Misja odebrać certyfikaty i nacieszyć tym, co Pan Bóg pozwolił nam zdziałać. Mamy już sporo wakacyjnych planów 🙂 Kurs chorałowy w Łodzi, wizyta w Triors, śpiew na Mszy requiem za Mieszka I oraz na Pasterce Maryjnej w Sobocie. AMDG

Możesz również polubić…