Zakończenie tegorocznych zajęć kursowych

Czas szybko biegnie i ani się obejrzeliśmy – przyszedł maj 🙂 Tegoroczne spotkania zakończyliśmy pracą nad psalmodią, przygotowując nieszpory, które zaśpiewamy 3 czerwca w kościele Bożego Ciała. Na wykładzie ks. Wojciech Nowicki dokończył analizę porównawczą obu form rytu rzymskiego. (W przyszłym roku zamierzamy zagłębić się w szczegóły) 🙂 Dalej próba śpiewu i Msza św. w kaplicy Wieczystej Adoracji. Dzisiejsze propria, przeznczone na święto Nereusza, były niezwykle piękne i pełne modalnych niespodzianek.  Po Mszy świętej kawa przygotowana przez Cafe Misja i wręczenie certyfikatów! Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym kursantom! Dziękujemy za wytrwałość i zaangażowanie!  Na szczęście całkiem się nie rozstajemy 🙂 mamy przed sobą kilka śpiewów liturgicznych i letnie warsztaty w Triors! Na kolejną odsłonę kursu zapraszamy w październiku.

Pierwsze i dwa ostatnie zdjęcia są dziełem naszego wykładowcy – ks. Wojciecha, człowieka o wielu talentach!

Możesz również polubić…