Szóste spotkanie kursowe 2020/2021

Jak ten czas szybko biegnie… Dopiero zaczynaliśmy kurs, a już przedostatnie spotkanie za nami… Rozpoczęliśmy je Mszą św. o męczenniku, św. Fidelisie, celebrowaną przez ks. Szymona Bajona.
Po liturgii, częściowo w małych zespołach, a częściowo on-line, grupa zaawansowana szlifowała propria na Zesłanie Ducha św., a grupy mniej zaawansowane , uczyły się sekwencji Veni Sancte Spiritus i robiły pierwsze kroki/gesty w chironomii. Potem na zmianę z wykładami: o liturgii wygłoszonym przez ks. Wojciecha Nowickiego i o działaniu Ducha św. w sakramentach, przygotowanym przez ks. Szymona Bajona, odbyły się warsztaty solfeżu i nauki utworu. Ujęło nas za serce nadesłane przez naszą kursantkę z Warszawy, zdjęcie z jej uczestnictwa w dzisiejszej liturgii. Czekamy na to, żeby móc razem śpiewać A.M.D.G!

Możesz również polubić…