Możliwość uczestnictwa on line w niedzielnych Mszach św. ze śpiewem gregoriańskim.

Dla tych, którzy chcieliby on line uczestniczyć w niedzielę we Mszy św. w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, przekazujemy informację dotyczącą Mszy św. niedzielnych o godz. 14:00 celebrowanych w kościele o. Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła w Poznaniu. Załączamy także dokument dotyczący komunii duchowej.

Zgodnie z rozporządzeniem władz państwowych i komunikatem abpa Stanisława Gądeckiego  od najbliższej niedzieli Msze Święte w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego na Wzgórzu odbywać się będą bez udziału wiernych świeckich.

Msze celebrowane będą o godz. 14:00  jedynie z udziałem scholi i służby liturgicznej, pozostałych wiernych prosimy o udział we liturgii poprzez transmisję live, którą prowadzić będziemy na Facebooku Poznańskie Środowisko Tradycji Katolickiej stronie internetowej tradycjapoznan.pl. Przypominamy, że zgodnie z dekretem Soboru Trydenckiego owocne jest w takiej sytuacji przyjęcie Komunii Świętej duchowej.

Poniżej, opublikowane przez parafię w  Tychach, opracowanie dotyczące Komunii Duchowej.

Możesz również polubić…