Adorate Deum Zapisy

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Czy posiadacie Państwo jakiekolwiek doświadczenie w śpiewie gregoriańskim?
  (Jeśli tak, prosimy o krótki opis - jakie).

  wariant podstawowy
  wariant dla zapracowanych
  wariant rozszerzony

  grupa początkująca
  grupa średniozaawansowana
  grupa zaawansowana

  nie zamawiam posiłków
  obiad we wtorek
  obiad w środę
  obiad w czwartek


  nocleg z wtorku na środę
  nocleg z środy na czwartek

  Oświadczenie
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Fundację św. Benedykta z siedzibą w Dębogórze ul. Dąbrówki 7, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu ze mną drogą elektroniczną, jak również telefonicznie, zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i prawach osób, których dane są przetwarzane, zawartymi w Polityce Prywatności.

   

  Uprzejmie prosimy o uiszczenie „wpisowego” w wysokości 100 zł.

  Wpłaty prosimy kierować na konto:

  21 1090 1362 0000 0001 3342 0588

  Fundacja Świętego Benedykta

  ul. Dąbrówki 7, 62 – 006 Dębogóra