Zapraszamy na warsztaty chorałowe 28-29.01.2023 r.

Zainspirowani przez naszych kursantów zapraszamy na Ekspresowe, Zimowe Warsztaty Chorałowe!
Dwa intensywne dni z chorałem gregoriańskim. W programie: solfeż, ćwiczenia emisyjne, nauka utworów, praca nad interpretacją, wykłady, próby śpiewu, liturgie. Materiał muzyczny: ordinarium i propria na IV niedzielę po Objawieniu. Praca w grupach o różnym poziomie zaawansowania, począwszy od zupełnie początkujących.
Zwieńczeniem warsztatów będzie śpiew na Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w niedzielę 29.01. o godz. 14:15 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Kościelnej.

Koszt udziału w warsztatach 150 zł

Miejsce: Centrum Kultury Fundacji św. Benedykta, Aleja Wielkopolska 43

Zapisy trwają do poniedziałku 23.01.2023

Początek warsztatów w sobotę 28.01. o godz. 9:30

Zapisy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Jaką grupę Państwo wybieracie: zaawansowaną, średniozaawansowaną, początkującą?
  (prosimy o zapisanie wyboru)

  Oświadczenie
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Fundację św. Benedykta z siedzibą w Dębogórze, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu ze mną drogą elektroniczną, jak również telefonicznie, zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i prawach osób, których dane są przetwarzane, zawartymi w Polityce Prywatności.

  Możesz również polubić…