Adorate Deum Zapisy

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Czy posiadacie Państwo jakiekolwiek doświadczenie w śpiewie gregoriańskim?
(Jeśli tak, prosimy o krótki opis - jakie).

wariant podstawowy
wariant dla zapracowanych
wariant rozszerzony

grupa początkująca
grupa średniozaawansowana
grupa zaawansowana

nie zamawiam posiłków
obiad we wtorek
obiad w środę
obiad w czwartek


nocleg z wtorku na środę
nocleg z środy na czwartek

Oświadczenie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Fundację św. Benedykta z siedzibą w Dębogórze ul. Dąbrówki 7, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu ze mną drogą elektroniczną, jak również telefonicznie, zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i prawach osób, których dane są przetwarzane, zawartymi w Polityce Prywatności.

 

Uprzejmie prosimy o uiszczenie „wpisowego” w wysokości 100 zł.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

21 1090 1362 0000 0001 3342 0588

Fundacja Świętego Benedykta

ul. Dąbrówki 7, 62 – 006 Dębogóra